Авторитетний підхід Українцям Який заряд буде отримано, якщо протягом 5 секунд тече струм силою 10 А?

Який заряд буде отримано, якщо протягом 5 секунд тече струм силою 10 А?

Отже, q=I×t=10×5=50 С.

2 ампера У провіднику протягом 5 секунд протікає заряд потужністю 10 кулонів. Значення електричного струму буде. 2 Ампера.');})();(функція(){window.jsl.dh('3QHkZoTuAbCXwbkP_qncwQo__23','

600 кулонів 1 Ампер струму означає течію 1 кулонового заряду за секунду. Це означає, що струм 10 А за 1 хвилину або 60 секунд означає 10 × 60 = 600 кулонів. 1 C = 1 A/с, тому 10 A/хв = 1 x 10 x 60 = 600 кулонів.');})();(function(){window.jsl.dh('3QHkZoTuAbCXwbkP_qncwQo__27','

1200 Кулон Відповідь. Отже, кількість заряду, що проходить через будь-яку ділянку провідника, становить 1200 кулонів (Кл). тому загальна кількість електронів, що протікають, становить приблизно 7,5 × 10^21 електронів.');})();(функція(){window.jsl.dh('3QHkZoTuAbCXwbkP_qncwQo__31','

2400 кулонів У цьому випадку I = 10 A (ампер) і t = 4 хвилини. Однак при використанні цієї формули час має бути в секундах. Отже, переведіть хвилини в секунди: 4 хвилини = 4 * 60 = 240 секунд. Отже, кількість переданої електроенергії становить 2400 кулонів.');})();(функція(){window.jsl.dh('3QHkZoTuAbCXwbkP_qncwQo__35','

Коли по дроту протягом 5 секунд протікає струм 10 А, заряд проходить по дроту 50 c.

Related Post

Мічіган змінив свій логотип?Мічіган змінив свій логотип?

Одна з найважливіших проблем, яку вирішує оновлена ​​візуальна ідентичність, полягає в тому він об’єднує весь університет під одним ім’ям: коло W і словесний знак. Ми усуваємо розповсюдження оцінок у різних

Як прибрати обмежений доступ до Мережі?Як прибрати обмежений доступ до Мережі?

Для цього: Натисніть кнопку «Пуск» і виберіть Налаштування > Мережа & Інтернет > Стан. в мережі ви ввійшли, виберіть Використання даних. Виберіть підключення мережі у розділі Показати налаштування для, а